6. deň

Autor: Daniela Stančíková | 5.10.2016 o 21:56 | Karma článku: 2,72 | Prečítané:  363x

Na dnešný deň som sa tešila hlavne preto, lebo každú stredu mávame dvojhodinovku prvouky, tým pádom sa môžeme rastlinkám a projektu venovať viac.

Dnešný deň sa niesol v znamení dokončovania začatej práce. Nie, nebojte sa, ešte nekončíme, ale dorábali sme dnes plagáty jednotlivých tímov.

Dopísali sme si pár slovíčok, ako ROZDELENIE ÚLOH, LEGENDA, KOĽKO ZAPLATÍME?. Zbavili sme sa zbytočných čiar robených ceruzkou a mohli sme sa pustiť do spísania pomôcok, ktoré sme na samotné sadenie potrebovali. Zistili sme, že nás projekt vyšiel veľmi lacno, lebo sme museli kvôli nemu kupovať iba zopár semienok a vatu. Všetko ostatné sme mali doma alebo v škole. Wanderovci majú dokonca projekt zadarmo, keďže Ondrík priniesol slnečnicu z domu (zaujímavé je, že sa Ondríkovi ušla jeho rastlinka).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A takto to nakoniec vyzerá:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes písali reporty zo dňa všetci zo skupiny, museli sa dohodnúť na tom, čo napíšu. Hlavnou úlohou bolo porovnanie rastliniek medzi sebou (dnes totižto prvýkrát videli všetky rastlinky svojej skupiny pokope a mohli pozorovať rozdiely a určovať, prečo je to tak). Som zvedavá, čo napísali:

Hedkovci: Zistili sme, že rastlinka v skrini je žltá a tá, čo je z nádobky SVETLO - VODA je zelená. Žltá rastlinka meria 15 cm a tá, čo je zelená, meria 9,5 cm.

Lokovci: Dnes sme si všimli, že Danicka nám pučila naše rastlinky. Rastlinka v nádobe SVETLO - VODA bola nižšia ako v nádobke BEZ SVETLA - VODA. SVETLO - VODA 13,9 cm, BEZ SVETLA - VODA 17,2 cm a SVETLO - BEZ VODY 0 cm.

Beatboyci: Dnes sme zistili, že v nádobke SVETLO - BEZ VODY hrach vyrástol o 1,5 cm. V iných nádobách nám nenarástlo nič.

Ďuríkovci: Rastlinka SLNKO - BEZ VODY - 0 cm. Rastlinka SVETLO - VODA má 2,6 cm, rastlinka BEZ SVETLA - VODA má 3,2 cm. Škoda, že tie rastlinky rastú tak dlho. Sme z toho smutní. Všimli sme si, že rastlinka v nádobe SLNKO - VODA je taká pekná, že by sme ju mohli zjesť.

Wanderovci: Dnes sme si všimli, že slnečnice narástli. A všimli sme si, že v nádobe BEZ SVETLA - VODA je rastlinka vyššia.

Veľmi pekné, a to tvorili sami v skupinkách bez mojej pomoci.

Som zvedavá, čo nám prinesie zajtraší deň. Dobrú noc!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?